shadow_left
Logo
Shadow_R

Dla przedsiębiorcy

Firma
Giełda
Finanse
Kursy walut NBP

Nasi sponsorzy

Cytaty

Wystarczy podejść bliżej, aby zrozumieć, co można stracić.

Galeria dnia...

a (10).JPG

Imieniny

27 Czerwca 2022
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Maria Magdalena,
Władysław,
Władysława,
Włodzisław
Do końca roku zostało 188 dni.

Zamów biuletynWieści RSS

Aktualno?ci z naszej witryny:
 
   
Ogłoszenia
Konkurs grantowy "Seniorzy w akcji" PDF Drukuj Email
Wpisał: Jolanta Balicka   
01.04.2008.
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności i Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę" ogłaszają konkurs grantowy skierowany do uniwersytetów trzeciego wieku i osób starszych zaangażowanych w działania innych organizacji i instytucji. Konkurs ma na celu wsparcie działań seniorów na rzecz otoczenia i promocję współpracy międzypokoleniowej. Zapraszamy do składania listów intencyjnych do 30 kwietnia 2008
Zmieniony ( 01.04.2008. )
Czytaj całość…
 
MRR: Nabór projektów w Programie Południowy Bałtyk 2007-2013 PDF Drukuj Email
Wpisał: Jolanta Balicka   
01.04.2008.
26 marca 2008 rozpoczął się nabór wniosków o dofinansowanie projektów w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Południowy Bałtyk 2007-2013. Termin ich nadsyłania mija 30 kwietnia 2008 o godz. 16.
Zmieniony ( 01.04.2008. )
Czytaj całość…
 
Wspieramy mamy - konkurs grantowy PDF Drukuj Email
Wpisał: Jolanta Balicka   
01.04.2008.

Jeszcze tylko przez dwa tygodnie można składać wnioski do programu „Wspieramy mamy”. Jego głównym celem jest pomoc finansowa i merytoryczna organizacjom działającym na rzecz matek w Polsce. Wnioski można składać do 18 kwietnia.

Zmieniony ( 01.04.2008. )
Czytaj całość…
 
konkurs dla przedsiebiorczych kobiet PDF Drukuj Email
Wpisał: Anna Difort-Dura   
22.03.2008.

Inauguracja II edycji konkursu Darboven Idee Grant 2008

Nagroda główna dla najbardziej innowacyjnej Polki wynosi 100 tys. zł .

Celem projektu Darboven Idee Grant jest wspieranie innowacyjności, kreatywności i ducha przedsiębiorczości polskich kobiet. Pragniemy promować ambitne, ponadprzeciętne projekty, wspierać samodzielność zawodową oraz ideę aktywnego społeczeństwa.

Inicjatorem projektu jest Albert Darboven, który darzy wielką sympatią Gdańsk, wspiera kobiece inicjatywy, zarówno w Niemczech jak i Polsce organizując konkurs dla przedsiębiorczych kobiet. Fundatorem nagrody w Polsce w wysokości 100 000 złotych jest JJ. Darboven Poland.

W 2006 roku po raz pierwszy przyznano Darboven Idee Grant. Laureatką nagrody została wtedy Ewa Daniuk, która była twórczynią nowatorskiej metody budowlanej. Gala wręczenia nagrody odbyła się 9 listopada w Warszawie.

Od uczestniczek konkursu oczekujemy przede wszystkim: kreatywności, osobistego zaangażowania w projekt, oryginalności pomysłu.

Sam projekt powinien rokować osiągnięcie sukcesu rynkowego, a także możliwość zrealizowania go w polskich realiach.

Uczestniczkami konkursu mogą być wszystkie Polki, planujące samodzielne stworzenie firmy, bądź prowadzące działalność gospodarczą. Przez kilka miesięcy będziemy zbierać interesujące projekty nadsyłane z całego kraju.

Międzynarodowe Jury, w skład którego wejdą wybitne postaci polskiego i niemieckiego życia gospodarczego, kulturalnego i społecznego oceni zebrane projekty, z których wybierze trzy najlepsze. Autorki prac zostaną zaproszone na uroczystą Galę, która odbędzie się w połowie listopada w jednej z zabytkowych sal Gdańska. Zwyciężczyni Konkursu otrzyma nagrodę w wysokości 100 000 złotych. Galę uświetni obecność znanych osób ze świata kultury, polityki i biznesu.

Patronaty honorowe nad projektem objęli:

  • Danuta Wałęsa – żona Prezydenta RP
  • Magdalena Adamowicz – żona Prezydenta Miasta Gdańska
  • Iwona Guzowska – posłanka na Sejm RP
  • Jan Kozłowski – Marszałek Województwa Pomorskiego


Mamy nadzieję, że zachęciliśmy Panie do udziału w tym prestiżowym przedsięwzięciu, jakim jest udział w konkursie Darboven Idee Grant 2008. Podjęcie wyzwania jest szansą na spełnianie marzeń, nagroda zaś, umożliwi realizację własnego projektu.

źródło: http://www.darboven.pl

           www.kobiety.pl
 

Zmieniony ( 23.03.2008. )
 
EOG/NMF. środki na promowanie zrównoważonego rozwoju i ochronę środowiska PDF Drukuj Email
Wpisał: Anna Difort-Dura   
22.03.2008.
Ministerstwo Środowiska, występujące jako Instytucja Pośrednicząca dla Priorytetów 2.2 oraz 2.8 Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, ogłasza rozpoczęcie naboru wniosków o dofinansowanie pojedynczych projektów oraz programów ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego na łączną kwotę 12 060 000 euro. Nabór wniosków trwa do 31 marca 2008, do godz. 15.00.
Zmieniony ( 17.01.2010. )
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 10 - 18 z 34