shadow_left
Logo
Shadow_R

Dla przedsiębiorcy

Firma
Giełda
Finanse
Kursy walut NBP

Nasi sponsorzy

Cytaty

Aniołem człowieka jest czas.

Galeria dnia...

a (33).JPG

Imieniny

23 Sierpnia 2019
Piątek
Imieniny obchodzą:
Apolinary,
Benicjusz, Filip,
Laurenty, Sulirad,
Walerian, Waleriana,
Zacheusz
Do końca roku zostało 131 dni.

Zamów biuletynWieści RSS

Aktualno?ci z naszej witryny:
 
   
Eurobarometr 69: racjonalny euroentuzjazm Polaków PDF Drukuj Email
Wpisał: Jolanta Balicka   
15.07.2008.
Polacy należą do największych w Unii euroentuzjastów. Są także coraz bardziej zadowoleni z sytuacji w kraju i życiu prywatnym oraz oczekują ich dalszej poprawy – takie wnioski płyną z najnowszego sondażu Eurobarometr, który opublikowało dzisiaj Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce.
Czytaj całość…
 
Nie daj się wykluczyć PDF Drukuj Email
Wpisał: Jolanta Balicka   
14.07.2008.

W związku z realizacją projektu ‘Nie daj się wykluczyć’, finansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Fundacja ,,Razem” jako realizator prowadzić będzie na terenie Szczecina działania mające na celu podwyższanie poziomu uczestnictwa społecznego oraz pobudzanie aktywności zawodowej osób zagrożonych wykluczeniem społecznym.

Czytaj całość…
 
Europraca-Eurostaże PDF Drukuj Email
Wpisał: Jolanta Balicka   
14.07.2008.

Witryna www.eurograduate.com zawiera oferty zatrudnienia z całej Europy. Internauci mogą określić w jakim zawodzie i w jakim kraju chcą pracować. Na stronie również informacje jak wygląda proces rekrutacyjny w poszczególnych krajach europejskich , jak napisać CV i list motywacyjny. Dla osób poszukujących stażu lub zainteresowanych wyjazdem na wolontariat  polecamy stronę Europlacement, z listą organizacji i firm z całego świata â?? www.europlacement.com.

 
Wschód-Wschód Międzynarodowe projekty w Polsce. PDF Drukuj Email
Wpisał: Jolanta Balicka   
14.07.2008.

Dotacje na projekty realizowane we współpracy z partnerską organizacją z co najmniej jednego kraju w regionie Europy ?rodkowo-Wschodniej, Południowej, Azji Centralnej finansowane są przez Fundację im. Stefana Batorego. Termin składania wniosków mija 22.08.2009. Informacje na stronie www.batory.org.pl oraz www.eurodesk.pl/nieprzegap.

 
Fundacja im. Stefana Batorego zaprasza do składania wniosków w ramach programu Instytucje Obywatelsk PDF Drukuj Email
Wpisał: Jolanta Balicka   
14.07.2008.
Wnioski na dotacje pokrycia kosztów związanych z bieżącą działalnością i rozwojem organizacji obywatelskich można składać do 14.08.2008. Więcej na stronie www.batory.org.pl i www.eurodesk.pl/nieprzegap
 
Program Polacy i Niemcy: Razem o potrzebach Europy PDF Drukuj Email
Wpisał: Jolanta Balicka   
14.07.2008.

05.08.2008 mija termin na składanie wniosków projektów promujących dialog między Polską a Niemcami w kontekście integracji europejskiej z Fundacji Współpracy Polsko-Niemieckiej www.fwpn.org.pl. Opis programu na stronie www.eurodesc.pl/nieprzegap.

 
Na dobry początek! - konkurs o dofinansowanie PDF Drukuj Email
Wpisał: Jolanta Balicka   
14.07.2008.
Fundacja BGK im. Jana Kantego Steczkowskiego zaprasza instytucje nienastawione na zysk, działające w miejscowościach do 20 tys. mieszkańców do konkursu o dofinansowanie Na dobry początek!
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 61 - 72 z 209