shadow_left
Logo
Shadow_R

Dla przedsiębiorcy

Firma
Giełda
Finanse
Kursy walut NBP

Nasi sponsorzy

Cytaty

Im mądrzejsze i poprawniej sformułowane pytanie tym głupsza i nudniejsza odpowiedź.

Galeria dnia...

a (20).JPG

Imieniny

24 Maja 2019
Piątek
Imieniny obchodzą:
Cieszysława, Estera,
Jan, Joanna, Maria,
Mokij, Wincenty,
Zuzanna, Zula
Do końca roku zostało 222 dni.

Zamów biuletynWieści RSS

Aktualno?ci z naszej witryny:
 
   
Akademia Facylitatorów Programu Essential Peacemaking. Women & Men. Dialogue for Change PDF Drukuj Email
Wpisał: Anna Difort-Dura   
22.03.2008.

Co zrobić, aby otworzyć się na siebie nawzajem? Czego możemy się od siebie nauczyć? Co przeszkadza nam być blisko? Czego pragnie druga płeć? Jak tworzyć poczucie wspólnoty i partnerstwa pomiędzy płciami? Jak budować porozumienie i zaufanie pomiędzy kobietami i mężczyznami?

Jeśli pragniesz poznać odpowiedzi na powyższe pytania, a jednocześnie stać się początkiem zmiany, której życzysz światu i zdobyć umiejętności inspirowania so niej innych, weź udział w nowym projekcie Dojrzewalni.

www.dojrzewalnia.pl 

Akademia Facylitatorów Programu Essential Peacemaking. Women & Men. Dialogue for Change

30 maj - 1 czerwca, 12-14 września, Warszawa

"Nigdzie niepewność dotycząca odpowiedniej równowagi pomiędzy bliskością a niezależnością nie dotyka nas tak głęboko jak w obszarze relacji płci. Jeśli nie jesteśmy w stanie doprowadzić do pojednania tutaj, najprawdopodobniej nie będziemy umieli też zbudować pokoju na poziomie społeczeństwa i wspólnoty międzynarodowej." Robert Galman - redaktor magazynu "In Context"

Co zrobić, aby otworzyć się na siebie nawzajem? Czego możemy się od siebie nauczyć? Co przeszkadza nam być blisko? Czego pragnie druga płeć? Jak tworzyć poczucie wspólnoty i partnerstwa pomiędzy płciami? Jak budować porozumienie i zaufanie pomiędzy kobietami i mężczyznami?

Jeśli pragniesz poznać odpowiedzi na powyższe pytania, a jednocześnie stać się początkiem zmiany, której życzysz światu i zdobyć umiejętności inspirowania do niej innych, weź udział w nowym projekcie Dojrzewalni. Po raz pierwszy w Polsce odbędzie się szkolenie facylitatorów programu Essential Peacemaking. Women and Men. Dialogue for Change (Budowanie porozumienia - Kobiety i Mężczyzni. Dialog na rzecz zmiany). Trenerka Nonviolent Communication z Serbii, Nada Ignatović i Chris Gardner poprowadzą dwufazowy, zakończony certyfikacją trening w dniach 30 maja - 1 czerwca i 12-14 września, obejmie on 48 godzin szkoleniowych. Do udziału w tym jedynym w swoim rodzaju wydarzeniu zapraszamy kobiety i mężczyzn, singli i pary. Zapewniamy tłumaczenie.

W samym sercu filozofii Essential Peacemaking Women & Men znajduje się przekonanie, że zwykli ludzie - kobiety i mężczyźni - mogą zebrać się w małym gronie i dzielić się ze sobą tym, co ma dla nich największe znaczenie. Essential Peacemaking Women & Men dostarcza podstawowych umiejętności, doświadczenia i model do tworzenia pozytywnych zmian w postawach i zachowaniach mężczyzn i kobiet.

To przestrzeń do spotkania i wzajemnego poznania, refleksji na temat naszych potrzeb i wzajemnych oczekiwań, wyobrażeń dotyczących wzorców kobiecości, męskości, relacji i partnerstwa. Udział w warsztatach daje możliwość wyjścia poza ograniczające nas przekonania i stereotypy i włączenia się do żywego, uzdrawiającego dialogu pomiędzy płciami oraz między przedstawicielami/kami tej samej płci.

    Szkolenie:

  • rozpoczyna dialog na rzecz zmiany,
  • poprawia umiejętności komunikacyjne,
  • zmniejsza stres, lęk i poczucie izolacji
  • może pomóc w poprawie relacji osobistych i zawodowych,
  • budzi świadomość podobieństw i różnic pomiędzy płciami,
  • pozwala doświadczyć poczucia wspólnoty i partnerstwa,
  • buduje poczucie zrozumienia i akceptacji
  • uczestnicy uzyskują tytuł akredytowanego facylitatora Essential Peacemaking/Women & (oznacza on uprawnienia do prowadzenia 1-dniowych warsztatów Essential Peacemaking. Women&Men. Dialogue for Change). W tej chwili na świecie jest ponad 400 facylitatorów programu EP. Każdy warsztat EP facylitowany jest przez kobietę i mężczyznę.

Rezerwacja miejsca - tylko do 10 kwietnia na stronie www.dojrzewalnia.pl

Są osobne rezerwacje dla kobiet i mężczyzn, ponieważ aby trening mógł się odbyć, wymagana jest zbliżona liczba kobiet i mężczyzn - uczestniczek i uczestników.

Ostatnie miejsca w czwartej edycji Szkoły Trenerów Rozwoju Osobistego Dojrzewalni Róż

Inspirowanej Nonviolent Communication (NVC) i psychologią integralną

http://zalacznik.wp.pl/01/d651/plik.html?p=5&t=IMAGE&st=JPEG&ct=QkFTRTY0&wid=7130&POD=1&zalf=Nowe&tsn=120622477217121487&sid=4a2dc7e425e85d4c58375d5aefcce306Kończy się rekrutacja do 4 edycji Szkoły Trenerów Rozwoju Osobistego Dojrzewalni Róż. Następna edycja Szkoły planowna jest dopiero w 2009 roku.

Szukamy osób, które, podobnie jak my, wierzą, że zmiana jest możliwa, chcą jej doświadczać oraz bazując na własnym doświadczeniu, inspirować do zmian innych ludzi.


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »