shadow_left
Logo
Shadow_R

Dla przedsiębiorcy

Firma
Giełda
Finanse
Kursy walut NBP

Nasi sponsorzy

Cytaty

Życie jest przewleką raną, która prawie nigdy nie przestaje boleć i nigdy się nie goi

Galeria dnia...

a (17).JPG

Imieniny

22 Lutego 2019
Piątek
Imieniny obchodzą:
Małgorzata, Nikifor,
Piotr, Wiktor,
Wiktoriusz,
Wrócisław
Do końca roku zostało 313 dni.

Zamów biuletynWieści RSS

Aktualno?ci z naszej witryny:
 
   
konkurs dla przedsiebiorczych kobiet PDF Drukuj Email
Wpisał: Anna Difort-Dura   
22.03.2008.

Inauguracja II edycji konkursu Darboven Idee Grant 2008

Nagroda główna dla najbardziej innowacyjnej Polki wynosi 100 tys. zł .

Celem projektu Darboven Idee Grant jest wspieranie innowacyjności, kreatywności i ducha przedsiębiorczości polskich kobiet. Pragniemy promować ambitne, ponadprzeciętne projekty, wspierać samodzielność zawodową oraz ideę aktywnego społeczeństwa.

Inicjatorem projektu jest Albert Darboven, który darzy wielką sympatią Gdańsk, wspiera kobiece inicjatywy, zarówno w Niemczech jak i Polsce organizując konkurs dla przedsiębiorczych kobiet. Fundatorem nagrody w Polsce w wysokości 100 000 złotych jest JJ. Darboven Poland.

W 2006 roku po raz pierwszy przyznano Darboven Idee Grant. Laureatką nagrody została wtedy Ewa Daniuk, która była twórczynią nowatorskiej metody budowlanej. Gala wręczenia nagrody odbyła się 9 listopada w Warszawie.

Od uczestniczek konkursu oczekujemy przede wszystkim: kreatywności, osobistego zaangażowania w projekt, oryginalności pomysłu.

Sam projekt powinien rokować osiągnięcie sukcesu rynkowego, a także możliwość zrealizowania go w polskich realiach.

Uczestniczkami konkursu mogą być wszystkie Polki, planujące samodzielne stworzenie firmy, bądź prowadzące działalność gospodarczą. Przez kilka miesięcy będziemy zbierać interesujące projekty nadsyłane z całego kraju.

Międzynarodowe Jury, w skład którego wejdą wybitne postaci polskiego i niemieckiego życia gospodarczego, kulturalnego i społecznego oceni zebrane projekty, z których wybierze trzy najlepsze. Autorki prac zostaną zaproszone na uroczystą Galę, która odbędzie się w połowie listopada w jednej z zabytkowych sal Gdańska. Zwyciężczyni Konkursu otrzyma nagrodę w wysokości 100 000 złotych. Galę uświetni obecność znanych osób ze świata kultury, polityki i biznesu.

Patronaty honorowe nad projektem objęli:

  • Danuta Wałęsa – żona Prezydenta RP
  • Magdalena Adamowicz – żona Prezydenta Miasta Gdańska
  • Iwona Guzowska – posłanka na Sejm RP
  • Jan Kozłowski – Marszałek Województwa Pomorskiego


Mamy nadzieję, że zachęciliśmy Panie do udziału w tym prestiżowym przedsięwzięciu, jakim jest udział w konkursie Darboven Idee Grant 2008. Podjęcie wyzwania jest szansą na spełnianie marzeń, nagroda zaś, umożliwi realizację własnego projektu.

źródło: http://www.darboven.pl

           www.kobiety.pl
 

Zmieniony ( 23.03.2008. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »