shadow_left
Logo
Shadow_R

Dla przedsiębiorcy

Firma
Giełda
Finanse
Kursy walut NBP

Nasi sponsorzy

Cytaty

Im mądrzejsze i poprawniej sformułowane pytanie tym głupsza i nudniejsza odpowiedź.

Galeria dnia...

a (26).JPG

Imieniny

24 Maja 2019
Piątek
Imieniny obchodzą:
Cieszysława, Estera,
Jan, Joanna, Maria,
Mokij, Wincenty,
Zuzanna, Zula
Do końca roku zostało 222 dni.

Zamów biuletynWieści RSS

Aktualno?ci z naszej witryny:
 
   
Wspieramy mamy - konkurs grantowy PDF Drukuj Email
Wpisał: Jolanta Balicka   
01.04.2008.

Jeszcze tylko przez dwa tygodnie można składać wnioski do programu „Wspieramy mamy”. Jego głównym celem jest pomoc finansowa i merytoryczna organizacjom działającym na rzecz matek w Polsce. Wnioski można składać do 18 kwietnia.

Jednym z elementów programu jest konkurs grantowy, do udziału w którym serdecznie zapraszamy fundacje i stowarzyszenia z całej Polski. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przygotowanie projektu, który dotyczy rozwiązywania problemów współczesnych mam.

Projekty mogą mieć zasięg lokalny, regionalny lub ogólnopolski, a realizowane będą od 1 czerwca do 30 listopada 2008 roku. W ramach II edycji programu „Wspieramy Mamy” przyznamy dotacje w wysokości od 5 000 do 20 000 zł. ?ącznie Grupa AXA przeznacza na ten cel 140 tysięcy złotych.

Wnioski do programu można składać w okresie od 13 marca do 18 kwietnia 2008 roku (decyduje data stempla pocztowego). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w Dzień Matki - 26 maja 2008 roku, kiedy oficjalnie przedstawimy wyniki pracy Komisji Konkursowej.

Więcej informacji mogą Państwo uzyskać u Karoliny Kurasz ( Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć , 022 555 00 73) lub Aleksandry Zielińskiej ( Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć , 022 825 68 50) oraz na stronie internetowej: www.axa-polska.pl.

Pragniemy, aby polskie kobiety były dumne i szczęśliwe z macierzyństwa oraz z powodzeniem pokonywały przeszkody życiowe.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie, czekamy na Państwa pomysły

Zmieniony ( 01.04.2008. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »