shadow_left
Logo
Shadow_R

Dla przedsiębiorcy

Firma
Giełda
Finanse
Kursy walut NBP

Nasi sponsorzy

Cytaty

Nie kocham cię za to, kim jesteś, ale za to, jaki jesteś kiedy przebywam z tobą.

Galeria dnia...

a (29).JPG

Imieniny

20 Marca 2019
Środa
Imieniny obchodzą:
Aleksander,
Aleksandra, Ambroży,
Anatol, Bogusław,
Cyriaka, Eufemia,
Klaudia, Patrycjusz,
Ruprecht, Wasyl,
Wincenty
Do końca roku zostało 287 dni.

Zamów biuletynWieści RSS

Aktualno?ci z naszej witryny:
 
   
2 edycja Studium Nonviolent Communication - ruszyła rekrutacja PDF Drukuj Email
Wpisał: Jolanta Balicka   
02.04.2008.
W maju 2008 ruszy kolejna edycja Studium Nonviolent Communication - pierwszego tego typu projektu w Polsce.

Jak zmienić język naszych wypowiedzi, aby bliscy byli bliżej, a dalsi nie byli wrogami? Jak wyrażać siebie z szacunkiem dla innych? Jak prosić, nie manipulując i zwiększyć szansę na spełnienie prośby? Jak rozwijać swoją inteligencję interpersonalną?

Jeśli tęsknisz za tym, aby przeżywać pełniej swoje życie, zrozumieć siebie i w empatyczny i skuteczny sposób komunikować się z innymi, jeśli chciałabyś/chciałbyś stać się początkiem zmiany, której życzysz światu, zapraszamy do Studium Nonviolent Communication (Porozumienie Bez Przemocy).

NVC to prosty, a zarazem rewolucyjny proces komunikacji, filozofia życia i język, który zmienia i wzbogaca życie coraz większej liczby osób na całym świecie.

Studium NVC organizowane przez Dojrzewalnię to unikalna okazja uczenia się metody od trenerów ze Szwecji, Serbii, Węgier i Polski. Przeznaczone jest dla osób pracujących w działach szkoleń, działach HR, psychologów, psychoterapeutów i trenerów zainteresowanych wbogaceniem swojego warsztatu o niezwykle skuteczną metodę pracy, osób zainteresowanych zmianą społeczną oraz tworzeniem bliskich i autentycznych relacji z ludźmi. Uczestnictwo w Studium NVC to zarówno możliwość zdobycia nowych umięjętności zawodowych i interpersonalnych, jak i okazja do znaczącego osobistego rozwoju.

Ukończenie Studium daje możliwość dołączenia do drugiego Roku Szkoły Trenerów Dojrzewalni Róż (po uzupełnieniu o wymagane moduły). Więcej informacji o Studium: daty, tematy, trenerzy, cena, ankieta rekrutacyjna

Zmieniony ( 02.04.2008. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »