shadow_left
Logo
Shadow_R

Dla przedsiębiorcy

Firma
Giełda
Finanse
Kursy walut NBP

Nasi sponsorzy

Cytaty

Za podróżnego bez biletu uważa się takiego podróżnego, który biletu nie posiada.

Galeria dnia...

a (6).JPG

Imieniny

20 Maja 2019
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Anastazy, Asteriusz,
Bazyli, Bazylid,
Bazylis, Bernardyn,
Bernardyna,
Bronimir, Iwo, Sawa,
Teodor, Wiktoria
Do końca roku zostało 226 dni.

Zamów biuletynWieści RSS

Aktualno?ci z naszej witryny:
 
   
Konferencja dla przedsiębiorców PDF Drukuj Email
Wpisał: Jolanta Balicka   
08.05.2008.
Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Rozwoju Gospodarczego oraz Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii Politechniki Szczecińskiej zapraszają na konferencję pod nazwą „Wsparcie dla biznesu - Enterprise Europe Network West Poland”.

Jest ona przeznaczona dla osób ze Szczecina i regionu prowadzących małe i średnie przedsiębiorstwa.
Konferencja odbędzie się 15 maja 2008 w siedzibie Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Rozwoju Gospodarczego – Szczecińskie Centrum Przedsiębiorczości przy ulicy Kolumba 86 w Szczecinie. W jej trakcie omówione zostaną zagadnienia związane z utrzymaniem konkurencyjności na rynku. Uczestnicy dowiedzą się jak działać na rynku europejskim, jak pozyskać lub sprzedać technologię, jak prowadzić wspólne badania, jak pozyskać finansowanie na inwestycje.
Konferencja zorganizowana będzie z okazji inauguracji działalności największej na świecie sieci wsparcia dla biznesu pod nazwą „Enterprise Europe Network”, obejmującej swoim zasięgiem 34 państwa, w tym wszystkie państwa należące do Unii Europejskiej, skupiającej łącznie 500 organizacji oraz około 4000 specjalistów.
Enterprise Europe Network to połączenie dwóch, działających z powodzeniem od wielu lat, sieci Euro Info Centres (EIC) oraz Innovation Relay Centres (IRC).
Dzięki EEN polskie małe i średnie przedsiębiorstwa mogą skorzystać z pakietu bezpłatnych usług doradczych i informacyjnych, których szczegółowy zakres zostanie przedstawiony na Konferencji.

Zgłoszenie na konferencję należy przesłać do 12 maja 2008r. na adres: Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć  lub faksem: (91) 433 02 66. Szczegółowa informacje można uzyskać pod numerem: (91) 433 02 20.

2008/05/08
Zmieniony ( 08.05.2008. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »