shadow_left
Logo
Shadow_R

Dla przedsiębiorcy

Firma
Giełda
Finanse
Kursy walut NBP

Nasi sponsorzy

Cytaty

Życie jest przewleką raną, która prawie nigdy nie przestaje boleć i nigdy się nie goi

Galeria dnia...

a (8).JPG

Imieniny

22 Lutego 2019
Piątek
Imieniny obchodzą:
Małgorzata, Nikifor,
Piotr, Wiktor,
Wiktoriusz,
Wrócisław
Do końca roku zostało 313 dni.

Zamów biuletynWieści RSS

Aktualno?ci z naszej witryny:
 
   
22-23 maja 2008 Forum w Greifswald PDF Drukuj Email
Wpisał: Jolanta Balicka   
09.05.2008.

Serdecznie zapraszamy Państwa na naszą V Konferencję Pomorską w Greifswald „Od A h l b e c k u aż po Z i t t a u“ Niemiecko-Polska współpraca przygraniczna, na której głównym punktem programu będzie - podobnie jak w latach poprzednich - wymiana doświadczeń. Szczególną uwagę poświęcimy współpracy na wspólnym obszarze przygranicznym jak i reakcji medialnych po obu stronach granicy.

Konferencja odbędzie sie w dniach 22-23 maja 2008 roku w Greifswaldzie w Niemczech.

Pierwszego dnia będziecie Państwo mieli możliwość posłuchania i dyskutowania z uczestnikami dialogu po obu stronach granicy opowiadającymi o swojej pracy w regionie przygranicznym w Saksonii, Brandenburgii i Meklemburgii - Pomorzu Przednim. Oprócz tego zostanie przedstawiona współpraca pomiędzy Meklemburgią - Pomorzem Przednim a województwem zachodniopomorskim na poziomie rządowym. Drugiego dnia dziennikarze przedstawią swoją sprawozdawczość medialną na temat współpracy transgranicznej.

Celem tej konferencji jest wspieranie współracy transgranicznej oraz sprawozdawczości medialnej wzdłuż granicy niemiecko-polskiej. Szczegółowy program zamieszczamy tutaj.

Liczymy na Państwa żywe zainteresowanie oraz aktywny udział. Formularz meldunkowy ,uwzględniający ewentualny nocleg, należy przesłać do dnia 16 maja 2008 roku do Fundacji Friedricha Eberta w Schwerinie.

Dla uczestników z Polski udział w konferencji jest bezpłatny.

Friedrich-Ebert-Stiftung
Deutsch-Polnische Gesellschaft Vorpommern

Zmieniony ( 09.05.2008. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »