shadow_left
Logo
Shadow_R

Dla przedsiębiorcy

Firma
Giełda
Finanse
Kursy walut NBP

Nasi sponsorzy

Cytaty

Świat jest jeno szkołą szukania: nie o to chodzi, kto dopadnie, ale kto przebieży piękniejszą drogą.

Galeria dnia...

a (27).JPG

Imieniny

10 Grudnia 2018
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Daniel,
Judyta, Julia,
Maria, Radzisława
Do końca roku zostało 22 dni.

Zamów biuletynWieści RSS

Aktualno?ci z naszej witryny:
 
   
Nowy nabór na unijne dotacje PDF Drukuj Email
Wpisał: Jolanta Balicka   
17.07.2008.
Zarząd województwa zdecydował dzisiaj, że od poniedziałku rusza ponownie nabór wniosków dla małych i średnich przedsiębiorstw (MSP), które chcą skorzystać z unijnego dofinansowania, i potrwa do 18 września. Do podzielenia jest 66 mln złotych. Chodzi o Regionalny Program Operacyjny. Przypomnijmy, wcześniej nabór został wstrzymany ze względu na niezgodność polskiego prawa z unijnymi dyrektywami w zakresie ochrony środowiska. Teraz procedury i dokumentacja konkursowa została dostosowana do prawa unijnego.

Z myślą o przedsiębiorcach Urząd Marszałkowski w Szczecinie zaplanował szkolenia. 23 lipca w Koszalinie oraz 25 lipca w Kołobrzegu - na temat tworzenia biznes planu na potrzeby wspomnianego naboru. Natomiast w sierpniu (nie ma jeszcze dokładnych terminów) w Koszalinie i Szczecinku - na temat procedur konkursowych.

Ponadto zarząd ogłosił, że w ramach RPO do końca roku zostaną ogłoszone jeszcze inne konkursy: na przełomie sierpnia i września - na specjalistyczne doradztwo dla MSP, we wrześniu - na infrastrukturę turystyki, i trzy w grudniu - na inwestycje MSP w nowe technologie, lokalną infrastrukturę drogową oraz zaopatrzenie w wodę i oczyszczanie ścieków.

?ródło: Głos Szczeciński

Zmieniony ( 20.07.2008. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »