shadow_left
Logo
Shadow_R

Dla przedsiębiorcy

Firma
Giełda
Finanse
Kursy walut NBP

Nasi sponsorzy

Cytaty

Im mądrzejsze i poprawniej sformułowane pytanie tym głupsza i nudniejsza odpowiedź.

Galeria dnia...

a (27).JPG

Imieniny

24 Maja 2019
Piątek
Imieniny obchodzą:
Cieszysława, Estera,
Jan, Joanna, Maria,
Mokij, Wincenty,
Zuzanna, Zula
Do końca roku zostało 222 dni.

Zamów biuletynWieści RSS

Aktualno?ci z naszej witryny:
 
   
Ogólnopolskie Konferencje Kobiet Przedsiębiorczych PDF Drukuj Email
Wpisał: Jolanta Balicka   
17.07.2008.
Kwintesencja spotkań

Z przyjemnością zachęcamy do obejrzenia prezentacji Ogólnopolskich Konferencji Kobiet Przedsiębiorczych 2007®. PREZENTACJA OKKP 2007

"Ku doskonałości" to przewodnie hasło tegorocznej edycji konferencji. Odpowiadając na liczne prośby ze spotkaniami kobiet sukcesu zawitamy w tym roku do 10 miast Polski.

Z doświadczenia wiemy, że często pojawia się pokusa by oczekiwać zmian u innych - jednak również z doświadczenia wiemy, że aby "coś zmienić w swoim życiu - trzeba coś zmienić w swoim życiu". To zdanie towarzyszy nam na co dzień, pomaga w chwilach zwątpienia, dodaje odwagi. Pragniemy zmian na lepsze i tę drogę obraliśmy w życiu nie tylko zawodowym ale i prywatnym.

Wiemy już na co nas stać i z pełną świadomością czerpiemy z tego garściami. Zmieniamy się dla Was bo tylko zmiany prowadzą ku doskonałości, dlatego gorąco do tych zmian Panie namawiamy

Doskonale wiemy, jak wygląda droga kobiety biznesu. Jest ona pasmem wyzwań i radości - bywa, że cena jest wysoka, ale smak sukcesu - bezcenny. Każdą z nas kobiet motywuje pragnienie doskonałości. To dążenie pozwala sięgać po to, co wydawałoby się nieosiągalne. Dzięki temu dochodzimy do swoich miejsc przeznaczenia, które mają wiele imion: niezależność, spełnienie, radość jutra. To daje nam siłę by iść dalej. I tak bez końca. Dla siebie i dla innych... ku doskonałości.

Wszystkim Paniom, które idą tą ścieżką gratulujemy dotychczasowych sukcesów i życzymy kolejnych.

Agnieszka Marta Maruda wraz z zespołem VCG

Zmieniony ( 20.07.2008. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »