shadow_left
Logo
Shadow_R

Dla przedsiębiorcy

Firma
Giełda
Finanse
Kursy walut NBP

Nasi sponsorzy

Cytaty

Trzeba żebyś żył dla innych, jeżeli chcesz żyć dla siebie

Galeria dnia...

a.JPG

Imieniny

25 Maja 2018
Piątek
Imieniny obchodzą:
Epifan, Grzegorz,
Imisława, Maria
Magdalena, Urban
Do końca roku zostało 221 dni.

Zamów biuletynWieści RSS

Aktualno?ci z naszej witryny:
 
   
Ogólnopolskie Konferencje Kobiet Przedsiębiorczych PDF Drukuj Email
Wpisał: Jolanta Balicka   
17.07.2008.
Kwintesencja spotkań

Z przyjemnością zachęcamy do obejrzenia prezentacji Ogólnopolskich Konferencji Kobiet Przedsiębiorczych 2007®. PREZENTACJA OKKP 2007

"Ku doskonałości" to przewodnie hasło tegorocznej edycji konferencji. Odpowiadając na liczne prośby ze spotkaniami kobiet sukcesu zawitamy w tym roku do 10 miast Polski.

Z doświadczenia wiemy, że często pojawia się pokusa by oczekiwać zmian u innych - jednak również z doświadczenia wiemy, że aby "coś zmienić w swoim życiu - trzeba coś zmienić w swoim życiu". To zdanie towarzyszy nam na co dzień, pomaga w chwilach zwątpienia, dodaje odwagi. Pragniemy zmian na lepsze i tę drogę obraliśmy w życiu nie tylko zawodowym ale i prywatnym.

Wiemy już na co nas stać i z pełną świadomością czerpiemy z tego garściami. Zmieniamy się dla Was bo tylko zmiany prowadzą ku doskonałości, dlatego gorąco do tych zmian Panie namawiamy

Doskonale wiemy, jak wygląda droga kobiety biznesu. Jest ona pasmem wyzwań i radości - bywa, że cena jest wysoka, ale smak sukcesu - bezcenny. Każdą z nas kobiet motywuje pragnienie doskonałości. To dążenie pozwala sięgać po to, co wydawałoby się nieosiągalne. Dzięki temu dochodzimy do swoich miejsc przeznaczenia, które mają wiele imion: niezależność, spełnienie, radość jutra. To daje nam siłę by iść dalej. I tak bez końca. Dla siebie i dla innych... ku doskonałości.

Wszystkim Paniom, które idą tą ścieżką gratulujemy dotychczasowych sukcesów i życzymy kolejnych.

Agnieszka Marta Maruda wraz z zespołem VCG

Zmieniony ( 20.07.2008. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »