shadow_left
Logo
Shadow_R

Dla przedsiębiorcy

Firma
Giełda
Finanse
Kursy walut NBP

Logowanie


Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!

Nasi sponsorzy

Cytaty

Jedyne, co różni geniusza od szaleńca - to sukces.

Galeria dnia...

a (13).JPG

Imieniny

24 Czerwca 2021
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Danuta, Dan, Danisz,
Emilia, Jan, Wilhelm
Do końca roku zostało 191 dni.

Zamów biuletynWieści RSS

Aktualno?ci z naszej witryny:
 
   
Szczecin. Szkolenie: Specjalista ds. rozliczeń projektów EFS PDF Drukuj Email
Wpisał: Jolanta Balicka   
23.07.2008.
autor(ka): Kamil Zbroja
2008-07-14

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Słupsku zaprasza do wzięcia udziału w warsztatach: „Specjalista ds. rozliczeń projektów EFS”, które odbędą się w dniach 31 lipca - 1 sierpnia 2008 w Szczecinie. Adresatami tych zajęć są beneficjenci dotacji udzielanych w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS – POKL). Udział w zajęciach jest odpłatny.

Cele szkolenia:

Cel ogólny

  • podniesienie kompetencji osób wchodzących w skład personelu projektów odpowiedzialnych za prawidłowe dokumentowanie wydatków, rozliczanie projektów i sporządzanie wniosków o płatność.

Cele szczegółowe

  • przekazanie wiedzy na temat budżetu projektu, zapisów umów o dofinansowanie, kwalifikowalności wydatków, dokumentowania wydatków, cross-financingu, rozliczania projektów,
  • prawa zamówień w projektach EFS.
  • rozwój umiejętności współpracy z generatorem wniosków, dokumentowania wydatków, opisywania dokumentów, sporządzania wniosków o płatność.

W rezultacie szkolenia jego uczestnicy powinni potrafić prawidłowo zrealizować projekt pod względem finansowym. Nabycie kompetencji zostanie potwierdzone certyfikatem „Specjalisty ds. rozliczeń projektów EFS”.

Zajęcia poprowadzi Kamil Zbroja - Project Manager, specjalista w dziedzinie zamówień publicznych i rozliczeń projektów EFS. Trener oprócz gruntownego przygotowania teoretycznego posiada wieloletnie doświadczenie w udzielaniu zamówień klasycznych i sektorowych oraz kierowaniu projektami (wdrażał metodykę Project Managementu w jednej z największych firm w Polsce).

Formularz zgłoszeniowy należy odesłać do 25 lipca 2008 r. w formie elektronicznej na adres Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć lub faksem na nr telefonu (59) 841 32 61 (dostępny na stronie internetowej www.parr.slupsk.pl, w zakładce „Szkolenia”).

Koszt uczestnictwa wynosi 450,00 zł (w tym szkolenie, materiały szkoleniowe, zaświadczenia, przerwy kawowe, obiad).

Wpłaty na szkolenie prosimy dokonać na nasze konto: Bank PEKAO S.A. I/O Słupsk 30124037701111000040681180 z dopiskiem „Specjalista-Szczecin”.

Ilość miejsc ograniczona! O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń!

Serdecznie zapraszamy!
Dział Rozwoju Regionalnego PARR S.A.

Zmieniony ( 29.07.2008. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »