shadow_left
Logo
Shadow_R

Dla przedsiębiorcy

Firma
Giełda
Finanse
Kursy walut NBP

Logowanie


Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!

Nasi sponsorzy

Cytaty

Człowiek nie jest stworzony do klęski. Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać.

Galeria dnia...

a (3).JPG

Imieniny

26 Sierpnia 2019
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Dobroniega, Joanna,
Konstanty, Maksym,
Maria, Wiktorian,
Zefir, Zefiryn,
Zefiryna
Do końca roku zostało 128 dni.

Zamów biuletynWieści RSS

Aktualno?ci z naszej witryny:
 
   
Dokumentacja konkursowa bez tajemnic - szkolenia dla przedsiębiorców PDF Drukuj Email
Wpisał: Jolanta Balicka   
12.08.2008.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom sektora MSP, Samorząd Województwa organizuje kolejną serię szkoleń dotyczących sporządzania wniosków oraz dokumentacji aplikacyjnej z zakresu poddziałań 1.1.1 Inwestycje w mikroprzedsiębiorstwa oraz 1.1.2 Inwestycje w małe i średnie przedsiębiorstwa. Szkolenia odbędą się w następujących miejscowościach na terenie Województwa Zachodniopomorskiego w podanych niżej terminach:

  • 12 sierpnia w Szczecinie
  • 13 sierpnia w Koszalinie
  • 19 sierpnia w Szczecinku
  • 21 sierpnia w ?winoujściu

Szkolenia i konferencje

Dokumentacja konkursowa bez tajemnic – szkolenia dla przedsiębiorców.

Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego od 12 sierpnia  2008 r. uruchamia drugi już cykl szkoleń adresowanych do mikro-, małych i średnich przedsiębiorców – potencjalnych beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007 – 2013.

Pierwsza edycja szkoleń cieszyła się dużym zainteresowaniem z strony przedsiębiorców. Do Urzędu Marszałkowskiego napływały liczne prośby o zorganizowanie kolejnych spotkań informacyjnych.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom sektora MSP, Samorząd Województwa organizuje kolejną serię szkoleń dotyczących sporządzania wniosków oraz dokumentacji aplikacyjnej z zakresu poddziałań 1.1.1 Inwestycje w mikroprzedsiębiorstwa oraz 1.1.2 Inwestycje w małe i średnie przedsiębiorstwa.

Szkolenia odbędą się w następujących miejscowościach na terenie Województwa Zachodniopomorskiego w podanych niżej terminach:

 12 sierpnia w Szczecinie - Uniwersytet Szczeciński WZiEU, ul. Cukrowa 8, sala 48, godz: 9.00 - 15.00

• 13 sierpnia w Koszalinie - Delegatura Urzędu Wojewódzkiego w Koszalinie, ul. Gen Andersa 34, sala konferencyjna nr 190, godz. 9.00 - 15.00

• 19 sierpnia w Szczecinku

• 21 sierpnia w ?winoujściu

Udział w szkoleniach jest bezpłatny. Osoby chętne do wzięcia udziału w szkoleniu prosimy o wypełnienie zamieszczonego poniżej formularza, odpowiedniego dla lokalizacji, z której aplikują o udział w szkoleniu i odesłanie go na adresy e-mailowe osób przyjmujących zgłoszenia:
• Formularz zgłoszeniowy dla szkolenia organizowanego w Szczecinie 12 sierpnia prosimy przesyłać na adres: Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
• Formularz zgłoszeniowy dla szkolenia organizowanego w Koszalinie, Szczecinku oraz ?winoujściu prosimy przesyłać na adres: Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Zgłoszenia przyjmujemy do godziny 12:00 dnia poprzedzającego dane szkolenie.

Tematyka szkolenia:
Szkolenie poświęcone będzie szczegółowemu omówieniu dokumentacji konkursowej dla poddziałań 1.1.1 i 1.1.2, w tym kategorii beneficjentów, kwalifikowalności wydatków, typów projektów oraz demarkacji z innymi programami. Omówione zostaną szczegółowo załączniki do wniosku uwzględniające zapisy nowo obowiązujących, wydanych przez Minister Rozwoju Regionalnego Wytycznych w zakresie postępowania w sprawie oceny oddziaływania na środowisko dla przedsięwzięć współfinansowanych z krajowych lub regionalnych programów operacyjnych.

Szczegółowa lokalizacja szkoleń zostanie wkrótce podana do wiadomości.

 

Zalaczniki:

Formularz zgłoszeniowy

Formularz zgłoszeniowy
rodzaj pliku : doc
2008-08-05
powrót
Zmieniony ( 14.08.2008. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »