shadow_left
Logo
Shadow_R

Dla przedsiębiorcy

Firma
Giełda
Finanse
Kursy walut NBP

Nasi sponsorzy

Cytaty

Im mądrzejsze i poprawniej sformułowane pytanie tym głupsza i nudniejsza odpowiedź.

Galeria dnia...

a (38).JPG

Imieniny

24 Maja 2019
Piątek
Imieniny obchodzą:
Cieszysława, Estera,
Jan, Joanna, Maria,
Mokij, Wincenty,
Zuzanna, Zula
Do końca roku zostało 222 dni.

Zamów biuletynWieści RSS

Aktualno?ci z naszej witryny:
 
   
Dokumentacja konkursowa bez tajemnic - szkolenia dla przedsiębiorców PDF Drukuj Email
Wpisał: Jolanta Balicka   
12.08.2008.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom sektora MSP, Samorząd Województwa organizuje kolejną serię szkoleń dotyczących sporządzania wniosków oraz dokumentacji aplikacyjnej z zakresu poddziałań 1.1.1 Inwestycje w mikroprzedsiębiorstwa oraz 1.1.2 Inwestycje w małe i średnie przedsiębiorstwa. Szkolenia odbędą się w następujących miejscowościach na terenie Województwa Zachodniopomorskiego w podanych niżej terminach:

  • 12 sierpnia w Szczecinie
  • 13 sierpnia w Koszalinie
  • 19 sierpnia w Szczecinku
  • 21 sierpnia w ?winoujściu

Szkolenia i konferencje

Dokumentacja konkursowa bez tajemnic – szkolenia dla przedsiębiorców.

Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego od 12 sierpnia  2008 r. uruchamia drugi już cykl szkoleń adresowanych do mikro-, małych i średnich przedsiębiorców – potencjalnych beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007 – 2013.

Pierwsza edycja szkoleń cieszyła się dużym zainteresowaniem z strony przedsiębiorców. Do Urzędu Marszałkowskiego napływały liczne prośby o zorganizowanie kolejnych spotkań informacyjnych.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom sektora MSP, Samorząd Województwa organizuje kolejną serię szkoleń dotyczących sporządzania wniosków oraz dokumentacji aplikacyjnej z zakresu poddziałań 1.1.1 Inwestycje w mikroprzedsiębiorstwa oraz 1.1.2 Inwestycje w małe i średnie przedsiębiorstwa.

Szkolenia odbędą się w następujących miejscowościach na terenie Województwa Zachodniopomorskiego w podanych niżej terminach:

 12 sierpnia w Szczecinie - Uniwersytet Szczeciński WZiEU, ul. Cukrowa 8, sala 48, godz: 9.00 - 15.00

• 13 sierpnia w Koszalinie - Delegatura Urzędu Wojewódzkiego w Koszalinie, ul. Gen Andersa 34, sala konferencyjna nr 190, godz. 9.00 - 15.00

• 19 sierpnia w Szczecinku

• 21 sierpnia w ?winoujściu

Udział w szkoleniach jest bezpłatny. Osoby chętne do wzięcia udziału w szkoleniu prosimy o wypełnienie zamieszczonego poniżej formularza, odpowiedniego dla lokalizacji, z której aplikują o udział w szkoleniu i odesłanie go na adresy e-mailowe osób przyjmujących zgłoszenia:
• Formularz zgłoszeniowy dla szkolenia organizowanego w Szczecinie 12 sierpnia prosimy przesyłać na adres: Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
• Formularz zgłoszeniowy dla szkolenia organizowanego w Koszalinie, Szczecinku oraz ?winoujściu prosimy przesyłać na adres: Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Zgłoszenia przyjmujemy do godziny 12:00 dnia poprzedzającego dane szkolenie.

Tematyka szkolenia:
Szkolenie poświęcone będzie szczegółowemu omówieniu dokumentacji konkursowej dla poddziałań 1.1.1 i 1.1.2, w tym kategorii beneficjentów, kwalifikowalności wydatków, typów projektów oraz demarkacji z innymi programami. Omówione zostaną szczegółowo załączniki do wniosku uwzględniające zapisy nowo obowiązujących, wydanych przez Minister Rozwoju Regionalnego Wytycznych w zakresie postępowania w sprawie oceny oddziaływania na środowisko dla przedsięwzięć współfinansowanych z krajowych lub regionalnych programów operacyjnych.

Szczegółowa lokalizacja szkoleń zostanie wkrótce podana do wiadomości.

 

Zalaczniki:

Formularz zgłoszeniowy

Formularz zgłoszeniowy
rodzaj pliku : doc
2008-08-05
powrót
Zmieniony ( 14.08.2008. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »