shadow_left
Logo
Shadow_R

Dla przedsiębiorcy

Firma
Giełda
Finanse
Kursy walut NBP

Logowanie


Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!

Nasi sponsorzy

Cytaty

Jedyne, co różni geniusza od szaleńca - to sukces.

Galeria dnia...

a (10).JPG

Imieniny

24 Czerwca 2021
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Danuta, Dan, Danisz,
Emilia, Jan, Wilhelm
Do końca roku zostało 191 dni.

Zamów biuletynWieści RSS

Aktualno?ci z naszej witryny:
 
   
Prezydent za równouprawnieniem kobiet i mężczyzn PDF Drukuj Email
Wpisał: Jolanta Balicka   
13.08.2008.
Piotr Krzystek oficjalnie poparł inicjatywę powołania pełnomocniczki ds. równouprawnienia kobiet i mężczyzn przy prezydencie Szczecina

Będzie to osoba, która ma m.in. koordynować działalność organizacji pozarządowych zajmujących się problemami kobiet, rozwiązywać kwestie dyskryminacji ze względu na płeć w pracy oraz pomagać ofiarom przemocy rodzinnej. Tak chcą przedstawicielki stowarzyszenia "Kobiety dla Szczecina" - panie z różnych partii politycznych i organizacji społecznych zrzeszone w nieformalną grupę. To one zainicjowały powołanie pełnomocniczki. - One także wskażą kandydatki na to stanowisko - mówi Anna Kornacka, przewodnicząca partii kobiet, inicjatorka grupy.

Piotr Krzystek widzi miejsce pełnomocniczki w istniejących już strukturach samorządowych zajmujących się rozwiązywaniem problemów społecznych. Pełnomocnik będzie brał udział w konkretnych projektach. Prezydent zadeklarował także wsparcie finansowe na rzecz działalności pełnomocniczki. Pieniądze będą pochodziły zarówno z gminy jak i programów unijnych. - To inicjatywa cenna i warta poparcia - mówi prezydent Szczecina.

W ciągu najbliższych dwóch tygodni "Kobiety dla Szczecina" opracują plan działania i wyłonią kandydatki. O konkretach poinformują prezydenta pod koniec wakacji.

Wyświetlono 29 razy, ostatnia aktualizacja: Piotr KO?ODZIEJSKI - 2008-08-13 09:40:332008-08-13, 09:39: Ewa Kołodziej

Zmieniony ( 14.08.2008. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »