shadow_left
Logo
Shadow_R

Dla przedsiębiorcy

Firma
Giełda
Finanse
Kursy walut NBP

Logowanie


Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!

Nasi sponsorzy

Cytaty

Raz obróciwszy się, już tylko przed siebie zwraca oczy, bo wie, że przeraźliwy diabeł tuż za nim stale kroczy.

Galeria dnia...

a (20).JPG

Imieniny

28 Października 2021
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Juda, Szymon,
Tadeusz, Wszeciech
Do końca roku zostało 65 dni.

Zamów biuletynWieści RSS

Aktualno?ci z naszej witryny:
 
   
Prezydent za równouprawnieniem kobiet i mężczyzn PDF Drukuj Email
Wpisał: Jolanta Balicka   
13.08.2008.
Piotr Krzystek oficjalnie poparł inicjatywę powołania pełnomocniczki ds. równouprawnienia kobiet i mężczyzn przy prezydencie Szczecina

Będzie to osoba, która ma m.in. koordynować działalność organizacji pozarządowych zajmujących się problemami kobiet, rozwiązywać kwestie dyskryminacji ze względu na płeć w pracy oraz pomagać ofiarom przemocy rodzinnej. Tak chcą przedstawicielki stowarzyszenia "Kobiety dla Szczecina" - panie z różnych partii politycznych i organizacji społecznych zrzeszone w nieformalną grupę. To one zainicjowały powołanie pełnomocniczki. - One także wskażą kandydatki na to stanowisko - mówi Anna Kornacka, przewodnicząca partii kobiet, inicjatorka grupy.

Piotr Krzystek widzi miejsce pełnomocniczki w istniejących już strukturach samorządowych zajmujących się rozwiązywaniem problemów społecznych. Pełnomocnik będzie brał udział w konkretnych projektach. Prezydent zadeklarował także wsparcie finansowe na rzecz działalności pełnomocniczki. Pieniądze będą pochodziły zarówno z gminy jak i programów unijnych. - To inicjatywa cenna i warta poparcia - mówi prezydent Szczecina.

W ciągu najbliższych dwóch tygodni "Kobiety dla Szczecina" opracują plan działania i wyłonią kandydatki. O konkretach poinformują prezydenta pod koniec wakacji.

Wyświetlono 29 razy, ostatnia aktualizacja: Piotr KO?ODZIEJSKI - 2008-08-13 09:40:332008-08-13, 09:39: Ewa Kołodziej

Zmieniony ( 14.08.2008. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »