shadow_left
Logo
Shadow_R

Dla przedsiębiorcy

Firma
Giełda
Finanse
Kursy walut NBP

Logowanie


Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!

Nasi sponsorzy

Cytaty

Nie kocham cię za to, kim jesteś, ale za to, jaki jesteś kiedy przebywam z tobą.

Galeria dnia...

a (9).JPG

Imieniny

20 Marca 2019
Środa
Imieniny obchodzą:
Aleksander,
Aleksandra, Ambroży,
Anatol, Bogusław,
Cyriaka, Eufemia,
Klaudia, Patrycjusz,
Ruprecht, Wasyl,
Wincenty
Do końca roku zostało 287 dni.

Zamów biuletynWieści RSS

Aktualno?ci z naszej witryny:
 
   
Ogólnopolski Konkurs Asystentka Roku 2008 PDF Drukuj Email
Wpisał: Jolanta Balicka   
19.08.2008.
Europejskie Stowarzyszenie Sekretarek i Asystentek-Polska (European Management Assistants-Poland) zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Asystentka Roku.

W dniu 5 października odbył się konkurs na najlepszą europejską sekretarkę-asystentkę. Laureatka polskiej edycji konkursu  "Asystentka Roku 2005"  - Elżbieta Pietrzyk  zdobyła I miejsce w konkursie European Smart PA/Secretary 2007 r. Po wręczeniu nagrody powiedziała: "Jestem bardzo szczęśliwa i dumna z wygranej. Cieszę się nie tylko z głównej, bardzo atrakcyjnej nagrody, ale przede wszystkim z prestiżowego tytułu Europejskiej Asystentki Roku 2007. Wiele nauczyłam się pracując w Wincanton. Przez prawie siedem lat nieustannie współpracuję z moim szefem, Ryszardem Warzochą, który jest Dyrektorem na Europę ?rodowo-Wschodnią. Myślę, że właśnie praca w Wincanton najbardziej przyczyniła się do mojego rozwoju zawodowego i obecnego sukcesu."

 

REGULAMIN

1. Formularz zgłoszeniowy powinien być podpisany przez przełożonego kandydatki oraz przez nią osobiście i przesłany na adres siedziby stowarzyszenia: EUMA-Poland, ul. Ogrodowa 16, 00-896 Warszawa z dopiskiem „Konkurs Asystentka Roku 2008” lub też na następujące numery faksów: 0 (22) 620-50-52 lub 0 (22) 534-84-73


2. Termin składania zgłoszeń upływa z dniem 20 września 2008 r.


3. Konkurs odbędzie się dnia 27 września 2008 r. (sobota) o godz. 9:00 w siedzibie Warszawskiej Szkoły Zarządzania-Szkoły Wyższej w Warszawie przy ul. Siedmiogrodzkiej 3A.


4. Konkurs będzie polegał na rozwiązaniu konkretnej sytuacji w Sekretariacie, podczas której kandydatki wykażą się m.in. znajomością języka obcego, korespondencji, pracy z komputerem, etykiety, Public Relations, umiejętnością odpowiedniego zachowania w nieprzewidzianych okolicznościach

5. Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród laureatce Konkursu odbędzie się podczas uroczystej kolacji, która będzie miała miejsce w trakcie uroczystych obchodów Dnia Sekretarki i Asystentki organizowanych przez Management Assistants-Poland.

6. Od dnia 1 września 2007 r. wszystkie kandydatki, które prześlą formularz zgłoszeniowy do udziału w Konkursie, otrzymają drogą elektroniczną pytania eliminacyjne, które zostaną potraktowane jako pytania konkursowe. Na pytania należy odpowiedzieć w ciągu 24h na adres nadawcy lub na adres: Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć . Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


7. Zakwalifikowanie się do Konkursu zostanie potwierdzone oficjalnym zaproszeniem przesłanym drogą elektroniczną oraz pocztą.


8. W konkursie przewidziano cenne nagrody dla laureatki Konkursu (oprócz tytułu „Asystentka Roku 2008”) i „Złotego Spinacza”, a inne uczestniczki Konkursu mogą liczyć na certyfikaty oraz nagrody pocieszenia.

Kontakt: Europejskie Stowarzyszenie Sekretarek i Asystentek -Polska, Ogrodowa 16, Warszawa
tel. 22 620 50 51 lub 620 50 51,  Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć  

Zmieniony ( 19.08.2008. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »