shadow_left
Logo
Shadow_R

Dla przedsiębiorcy

Firma
Giełda
Finanse
Kursy walut NBP

Nasi sponsorzy

Cytaty

Człowiek nie jest stworzony do klęski. Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać.

Galeria dnia...

a (10).JPG

Imieniny

26 Sierpnia 2019
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Dobroniega, Joanna,
Konstanty, Maksym,
Maria, Wiktorian,
Zefir, Zefiryn,
Zefiryna
Do końca roku zostało 128 dni.

Zamów biuletynWieści RSS

Aktualno?ci z naszej witryny:
 
   
Ogólnopolski Konkurs Asystentka Roku 2008 PDF Drukuj Email
Wpisał: Jolanta Balicka   
19.08.2008.
Europejskie Stowarzyszenie Sekretarek i Asystentek-Polska (European Management Assistants-Poland) zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Asystentka Roku.

W dniu 5 października odbył się konkurs na najlepszą europejską sekretarkę-asystentkę. Laureatka polskiej edycji konkursu  "Asystentka Roku 2005"  - Elżbieta Pietrzyk  zdobyła I miejsce w konkursie European Smart PA/Secretary 2007 r. Po wręczeniu nagrody powiedziała: "Jestem bardzo szczęśliwa i dumna z wygranej. Cieszę się nie tylko z głównej, bardzo atrakcyjnej nagrody, ale przede wszystkim z prestiżowego tytułu Europejskiej Asystentki Roku 2007. Wiele nauczyłam się pracując w Wincanton. Przez prawie siedem lat nieustannie współpracuję z moim szefem, Ryszardem Warzochą, który jest Dyrektorem na Europę ?rodowo-Wschodnią. Myślę, że właśnie praca w Wincanton najbardziej przyczyniła się do mojego rozwoju zawodowego i obecnego sukcesu."

 

REGULAMIN

1. Formularz zgłoszeniowy powinien być podpisany przez przełożonego kandydatki oraz przez nią osobiście i przesłany na adres siedziby stowarzyszenia: EUMA-Poland, ul. Ogrodowa 16, 00-896 Warszawa z dopiskiem „Konkurs Asystentka Roku 2008” lub też na następujące numery faksów: 0 (22) 620-50-52 lub 0 (22) 534-84-73


2. Termin składania zgłoszeń upływa z dniem 20 września 2008 r.


3. Konkurs odbędzie się dnia 27 września 2008 r. (sobota) o godz. 9:00 w siedzibie Warszawskiej Szkoły Zarządzania-Szkoły Wyższej w Warszawie przy ul. Siedmiogrodzkiej 3A.


4. Konkurs będzie polegał na rozwiązaniu konkretnej sytuacji w Sekretariacie, podczas której kandydatki wykażą się m.in. znajomością języka obcego, korespondencji, pracy z komputerem, etykiety, Public Relations, umiejętnością odpowiedniego zachowania w nieprzewidzianych okolicznościach

5. Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród laureatce Konkursu odbędzie się podczas uroczystej kolacji, która będzie miała miejsce w trakcie uroczystych obchodów Dnia Sekretarki i Asystentki organizowanych przez Management Assistants-Poland.

6. Od dnia 1 września 2007 r. wszystkie kandydatki, które prześlą formularz zgłoszeniowy do udziału w Konkursie, otrzymają drogą elektroniczną pytania eliminacyjne, które zostaną potraktowane jako pytania konkursowe. Na pytania należy odpowiedzieć w ciągu 24h na adres nadawcy lub na adres: Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć . Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


7. Zakwalifikowanie się do Konkursu zostanie potwierdzone oficjalnym zaproszeniem przesłanym drogą elektroniczną oraz pocztą.


8. W konkursie przewidziano cenne nagrody dla laureatki Konkursu (oprócz tytułu „Asystentka Roku 2008”) i „Złotego Spinacza”, a inne uczestniczki Konkursu mogą liczyć na certyfikaty oraz nagrody pocieszenia.

Kontakt: Europejskie Stowarzyszenie Sekretarek i Asystentek -Polska, Ogrodowa 16, Warszawa
tel. 22 620 50 51 lub 620 50 51,  Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć  

Zmieniony ( 19.08.2008. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »