shadow_left
Logo
Shadow_R

Dla przedsiębiorcy

Firma
Giełda
Finanse
Kursy walut NBP

Nasi sponsorzy

Cytaty

Raz obróciwszy się, już tylko przed siebie zwraca oczy, bo wie, że przeraźliwy diabeł tuż za nim stale kroczy.

Galeria dnia...

a (36).JPG

Imieniny

28 Października 2021
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Juda, Szymon,
Tadeusz, Wszeciech
Do końca roku zostało 65 dni.

Zamów biuletynWieści RSS

Aktualno?ci z naszej witryny:
 
   
Cykl szkoleniowy dla kobiet z regionów wiejskich PDF Drukuj Email
Wpisał: Jolanta Balicka   
21.08.2008.
Fundacja Przestrzeń Kobiet serdecznie zaprasza kobiety działające na terenach wiejskich oraz liderki społeczności lokalnych do udziału w nieodpłatnym cyklu szkoleniowym „Kobiety i Rozwój”.

Cykl szkoleniowy „Kobiety i Rozwój” to okazja do:
- spotkania lokalnie działających kobiet z całej Polski,
- wymiany doświadczeń związanych z rozwiązywaniem lokalnych problemów,
- rozwijania siebie, zdobywania nowych umiejętności i wiedzy na rzecz rozwoju swoich społeczności, - zapoznania się z dobrymi praktykami w zakresie lokalnej współpracy.

W ramach cyklu szkoleniowego uczestniczki dowiedzą się / nauczą się m.in.:
- jakie są mechanizmy tworzenia się nierówności społecznych i metody przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu,
- z jakimi barierami w swojej działalności borykają się kobiety mieszkające na terenach wiejskich i jak mogą z nimi skutecznie walczyć,
- jak wprowadzać zmianę społeczną i motywować społeczność do działania,
- jak animować swoje środowisko i tworzyć lokalne grupy działania,
- jak tworzyć partnerstwa lokalne i sieci współpracy,
- jak zdobywać środki na działalność i jak korzystać z funduszy unijnych.

Cykl szkoleniowy „Kobiety i Rozwój” składa się z 4 dwudniowych warsztatów. Warsztaty będą odbywać się w Krakowie w następujących terminach: 20-21 września, 27-28 września, 11-12 października, 25-26 października 2008 roku. Każda weekendowa sesja rozpocznie się w sobotę o godz. 11-tej i zakończy w niedzielę o godz. 16-tej.

Do udziału w cyklu szkoleniowym serdecznie zapraszamy kobiety mieszkające na terenach wiejskich całego kraju oraz w miastach do 25 tys. mieszkańców, aktywne lokalnie w sferze społeczno-obywatelskiej, np. w kołach gospodyń wiejskich, związkach kółek rolniczych, lokalnych stowarzyszeniach, świetlicach, komitetach rodzicielskich, klubach sportowych, parafiach, gminnych ośrodkach kultury, gminnych ośrodkach pomocy społecznej, a także sołtyski, radne, nauczycielki i inne kobiety podejmujące aktywność niesformalizowaną.

W cyklu szkoleniowym weźmie udział 20 kobiet, które zadeklarują uczestnictwo we wszystkich sesjach weekendowych.


Aby wziąć udział w cyklu szkoleniowym „Kobiety i Rozwój”, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go e-mailem na adres  Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć lub pocztą tradycyjną na adres: Ewa Furgał, Fundacja Przestrzeń Kobiet, ul. Krupnicza 5/9, 31-123 Kraków, do dnia 8.09.2008r. (liczy się data otrzymania zgłoszenia). Przesłanie formularza zgłoszeniowego nie jest jednoznaczne z zakwalifikowaniem się do udziału w cyklu szkoleniowym.

Uczestnictwo w cyklu szkoleniowym potwierdzone zostanie telefonicznie lub e-mailem do dnia 10.09.2008 r. Osobom zakwalifikowanym do udziału w cyklu szkoleniowym organizatorki gwarantują w jego trakcie noclegi w Krakowie oraz wyżywienie. Nie zwracają kosztów podróży.

Udział w cyklu szkoleniowym „Kobiety i Rozwój” jest bezpłatny. Uczestniczki otrzymają również bezpłatne materiały edukacyjne oraz certyfikat udziału w cyklu „Kobiety i Rozwój”.

Zmieniony ( 22.08.2008. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »