shadow_left
Logo
Shadow_R

Dla przedsiębiorcy

Firma
Giełda
Finanse
Kursy walut NBP

Nasi sponsorzy

Cytaty

Im mądrzejsze i poprawniej sformułowane pytanie tym głupsza i nudniejsza odpowiedź.

Galeria dnia...

a (4).JPG

Imieniny

24 Maja 2019
Piątek
Imieniny obchodzą:
Cieszysława, Estera,
Jan, Joanna, Maria,
Mokij, Wincenty,
Zuzanna, Zula
Do końca roku zostało 222 dni.

Zamów biuletynWieści RSS

Aktualno?ci z naszej witryny:
 
   
Cykl szkoleniowy dla kobiet z regionów wiejskich PDF Drukuj Email
Wpisał: Jolanta Balicka   
21.08.2008.
Fundacja Przestrzeń Kobiet serdecznie zaprasza kobiety działające na terenach wiejskich oraz liderki społeczności lokalnych do udziału w nieodpłatnym cyklu szkoleniowym „Kobiety i Rozwój”.

Cykl szkoleniowy „Kobiety i Rozwój” to okazja do:
- spotkania lokalnie działających kobiet z całej Polski,
- wymiany doświadczeń związanych z rozwiązywaniem lokalnych problemów,
- rozwijania siebie, zdobywania nowych umiejętności i wiedzy na rzecz rozwoju swoich społeczności, - zapoznania się z dobrymi praktykami w zakresie lokalnej współpracy.

W ramach cyklu szkoleniowego uczestniczki dowiedzą się / nauczą się m.in.:
- jakie są mechanizmy tworzenia się nierówności społecznych i metody przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu,
- z jakimi barierami w swojej działalności borykają się kobiety mieszkające na terenach wiejskich i jak mogą z nimi skutecznie walczyć,
- jak wprowadzać zmianę społeczną i motywować społeczność do działania,
- jak animować swoje środowisko i tworzyć lokalne grupy działania,
- jak tworzyć partnerstwa lokalne i sieci współpracy,
- jak zdobywać środki na działalność i jak korzystać z funduszy unijnych.

Cykl szkoleniowy „Kobiety i Rozwój” składa się z 4 dwudniowych warsztatów. Warsztaty będą odbywać się w Krakowie w następujących terminach: 20-21 września, 27-28 września, 11-12 października, 25-26 października 2008 roku. Każda weekendowa sesja rozpocznie się w sobotę o godz. 11-tej i zakończy w niedzielę o godz. 16-tej.

Do udziału w cyklu szkoleniowym serdecznie zapraszamy kobiety mieszkające na terenach wiejskich całego kraju oraz w miastach do 25 tys. mieszkańców, aktywne lokalnie w sferze społeczno-obywatelskiej, np. w kołach gospodyń wiejskich, związkach kółek rolniczych, lokalnych stowarzyszeniach, świetlicach, komitetach rodzicielskich, klubach sportowych, parafiach, gminnych ośrodkach kultury, gminnych ośrodkach pomocy społecznej, a także sołtyski, radne, nauczycielki i inne kobiety podejmujące aktywność niesformalizowaną.

W cyklu szkoleniowym weźmie udział 20 kobiet, które zadeklarują uczestnictwo we wszystkich sesjach weekendowych.


Aby wziąć udział w cyklu szkoleniowym „Kobiety i Rozwój”, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go e-mailem na adres  Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć lub pocztą tradycyjną na adres: Ewa Furgał, Fundacja Przestrzeń Kobiet, ul. Krupnicza 5/9, 31-123 Kraków, do dnia 8.09.2008r. (liczy się data otrzymania zgłoszenia). Przesłanie formularza zgłoszeniowego nie jest jednoznaczne z zakwalifikowaniem się do udziału w cyklu szkoleniowym.

Uczestnictwo w cyklu szkoleniowym potwierdzone zostanie telefonicznie lub e-mailem do dnia 10.09.2008 r. Osobom zakwalifikowanym do udziału w cyklu szkoleniowym organizatorki gwarantują w jego trakcie noclegi w Krakowie oraz wyżywienie. Nie zwracają kosztów podróży.

Udział w cyklu szkoleniowym „Kobiety i Rozwój” jest bezpłatny. Uczestniczki otrzymają również bezpłatne materiały edukacyjne oraz certyfikat udziału w cyklu „Kobiety i Rozwój”.

Zmieniony ( 22.08.2008. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »