shadow_left
Logo
Shadow_R

Dla przedsiębiorcy

Firma
Giełda
Finanse
Kursy walut NBP

Nasi sponsorzy

Cytaty

Panie, spraw, abym zawsze pragnął więcej niż zdołam osiągnąć.

Galeria dnia...

a (31).JPG

Imieniny

11 Grudnia 2018
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Damazy, Daniela,
Julia, Stefan,
Waldemar, Wojmir
Do końca roku zostało 21 dni.

Zamów biuletynWieści RSS

Aktualno?ci z naszej witryny:
 
   
Wygraj 10 000 zł na założenie firmy PDF Drukuj Email
Wpisał: Anna Difort-Dura   
21.01.2008.

Masz pomysł na własna firmę i nie ukończyłaś 30 lat? Jeżeli tak, to weź udział w konkursie na biznes plan, organizowanym przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości. Wszelkie informacje można znaleźć na stronie konkursu: www.biznesplany.pl .

Termin nadsyłania prac upływa 31 stycznia 2008r.

IV edycja Konkursu na Biznesplany to inicjatywa, której celem jest umożliwienie młodym Polakom, autorom najlepszych Pomysłów na biznes założenia firmy w Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości poprzez zaoferowanie im kompletnego wachlarza narzędzi potrzebnych do realizacji własnych marzeń.

Dla zwycięzcy konkursu przewidziano 10 tysięcy złotych oraz  tytuł "Pomysł na Biznes 2007" wraz ze statuetką. Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości zapewnią laureatom wsparcie na drodze prowadzenia własnej działalności, dzięki czemu nie będą im obce wszelkiego rodzaju  zawiłości formalno -  prawne.

Z każdą edycją konkurs zyskuje coraz większą popularność

1. edycja - 145 prac,

2. edycja - 600 osób,

3. edycja - 850 osób.

Konkurencja zatem jest wielka ale cieszy fakt wzrostem zainteresowania młodych ludzi prowadzeniem własnej firmy. Zamiast problemów ze znalezieniem swojego miejsca na rynku pracy wolą spróbować swoich sił w biznesie, zakładając i prowadząc własną firmę.

W gronie 10 laureatów poprzednich edycji znalazły się 2 kobiety, Pani Monika Bałszkowska (firma - MoKA Design) oraz Agata Bruj (firma - Internetowy Bank Zdjęć).  

Ile z kobiet zwycięży tym razem? Trzymamy za Was kciuki!!! 

Zmieniony ( 21.01.2008. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »