shadow_left
Logo
Shadow_R

Dla przedsiębiorcy

Firma
Giełda
Finanse
Kursy walut NBP

Nasi sponsorzy

Cytaty

Życie jest przewleką raną, która prawie nigdy nie przestaje boleć i nigdy się nie goi

Galeria dnia...

a (8).JPG

Imieniny

22 Lutego 2019
Piątek
Imieniny obchodzą:
Małgorzata, Nikifor,
Piotr, Wiktor,
Wiktoriusz,
Wrócisław
Do końca roku zostało 313 dni.

Zamów biuletynWieści RSS

Aktualno?ci z naszej witryny:
 
   
PERŁY BIZNESU 2007 - ROZDANE PDF Drukuj Email
Wpisał: Jolanta Balicka   
21.02.2008.

Prezes Portu Lotniczego Szczecin–Goleniów Maciej Jarmusz otrzymał tytuł Osobowości Biznesu w konkursie redakcji magazynu gospodarczego Pomorza Zachodniego "Świat Biznesu".

Nagrody - Perły Biznesu - przyznawała w kilku kategoriach kapituła złożona z pracowników szkół wyższych i publicystów gospodarczych pod przewodnictwem profesor Anety Zelek, prorektor Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu. Maciej Jarmusz był zaskoczony nagrodą.

- Lotnisko w Goleniowie, które było zagrożone śmiercią techniczną, cywilną i eksploatacyjną, jest dziś tętniącym życiem portem lotniczym, dowodem, że życie zaczyna się po czterdziestce - powiedział Jarmusz.

Do plebiscytu Perły Biznesu były zgłaszane wydarzenia oraz osoby, które wyróżniły się innowacyjnym podejściem do realizacji projektów i działalnością publiczną. - Staramy się premiować ludzi, którzy nie tylko są menadżerami, ale także pasjonatami tego co robią - powiedział Włodzimierz Abkowicz, wydawca "?wiata Biznesu".

Wyróżnienia w kategorii Osobowość Biznesu 2007 otrzymali Agnieszka Dołęga, szefowa Centrum Biznesu w Koszalinie oraz Roman Rogoziński, dyrektor spółki Stettak. W kategorii Wydarzenie Gospodarcze 2007 pierwsze miejsce przypadło finałowi Regat The Tall Ships' Races. Wyróżnienia za rozwój Goleniowskiego Parku Przemysłowego odebrali przedstawiciele Urzędu Miasta i Gminy w Goleniowie, a za rozwój energetyki szczecińska firma EPA.

http://www.radio.szczecin.pl/index.php

Zmieniony ( 17.01.2010. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »