shadow_left
Logo
Shadow_R

Dla przedsiębiorcy

Firma
Giełda
Finanse
Kursy walut NBP

Logowanie


Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!

Nasi sponsorzy

Cytaty

Prawdziwa wiedza to świadomość rozmiarów własnej ignorancji.

Galeria dnia...

a (6).JPG

Imieniny

28 Stycznia 2023
Sobota
Imieniny obchodzą:
Agnieszka, Augustyn,
Flawian, Ildefons,
Julian, Karol,
Leonidas, Piotr,
Radomir, Roger,
Waleriusz
Do końca roku zostało 338 dni.

Zamów biuletynWieści RSS

Aktualno?ci z naszej witryny:
 
   
Grecka muzyka przy greckiej sałatce
Wpisał: Jolanta Balicka   
05.09.2008.

Ewa Podgajna

Koncerty słynnych muzyków, takich jak tenor Paulos Raptis czy Milo Kurtis. Spotkanie z Nikosem Chadzinikolau, tłumaczem "Iliady". Biesiada. To niektóre atrakcje, jakie czekają szczecinian podczas I Dni Greckich, które za tydzień rozpoczynają się na Zamku w Szczecinie.

Czytaj całość…
 
Warsztaty szkoleniowo-terapeutyczne
Wpisał: Jolanta Balicka   
26.08.2008.
! Osolin k. Wrocławia , 8-12 października 2008 Uwaga! Dwa miejsca dla szkolących się!
! Osolin k. Wrocławia , 5-9 listopada 2008 Uwaga! Dwa miejsca dla szkolących się!
Czytaj całość…
 
Europejskie Nagrody Przedsiębiorczości 2008
Wpisał: Jolanta Balicka   
26.08.2008.
Województwa Zachodniopomorskiego we współpracy z Ministerstwem Gospodarki przystąpiło do współorganizacji ogłoszonego przez Komisję Europejską Konkursu ,,Europejskie Nagrody Przedsiębiorczości – 2008”.
Czytaj całość…
 
Wyjątkowe szkolenie z zakresu pozyskiwania dotacji unijnych dla firm
Wpisał: Jolanta Balicka   
25.08.2008.
Przypominamy, że do 18 września br. możemy składać wnioski na pozyskanie funduszy na rozwój działalności, zakup potrzebnego sprzętu itp. Jak dobrze napisać wniosek, aby zdobyć te środki dowiedzą się Państwo na szkoleniu „Dotacje Unijne – szansą na rozwój przedsiębiorstw” dnia 28 sierpnia br. w siedzibie Izby. Warsztaty pisania wniosków poprowadzi praktyk – Roman Siedlikowski. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z Aliną Szydłowską pod numerem  091 487 10 90, e-mail: Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
 
Jak wykorzystać Internet do promocji Państwa firmy?
Wpisał: Jolanta Balicka   
25.08.2008.
Internet stanowi jedną z najefektywniejszych form bezpłatnej promocji firmy. Jak skutecznie zaistnieć w sieci i bezpłatnie rozpromować produkty oraz działalność firmy dowiecie się Państwo na szkoleniu, które odbędzie się 27 sierpnia br. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z Aliną Szydłowską pod numerem  091 487 10 90, e-mail: Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
 
Pluszowe misie ratują w Kołobrzegu
Wpisał: Jolanta Balicka   
25.08.2008.

300 misiów ratowników rozpoczęło służbę w Kołobrzegu. Maskotki trafiły do kołobrzeskich policjantów, strażaków i ratowników medycznych.

Czytaj całość…
 
Cykl szkoleniowy dla kobiet z regionów wiejskich
Wpisał: Jolanta Balicka   
21.08.2008.
Fundacja Przestrzeń Kobiet serdecznie zaprasza kobiety działające na terenach wiejskich oraz liderki społeczności lokalnych do udziału w nieodpłatnym cyklu szkoleniowym „Kobiety i Rozwój”.
Czytaj całość…
 
Z roku na rok mniej nowych organizacji pozarządowych
Wpisał: Jolanta Balicka   
21.08.2008.

Od pięciu lat systematycznie spada liczba nowo powstających organizacji – stowarzyszeń i fundacji. W roku 2003 zarejestrowało się ponad 4 tysiące nowych stowarzyszeń i 900 fundacji, natomiast w 2007 już tylko 3 tysiące stowarzyszeń i 650 fundacji, a więc aż o ok. 25% mniej.

Czytaj całość…
 
Spotkanie z przedstawicielemi Izby Przemysłowo-Handlowej z Neubrandenburga
Wpisał: Jolanta Balicka   
21.08.2008.

W przyjaznej atmosferze odbyło się we wtorek, 19 sierpnia, spotkanie Marszałka Husejki z Prezydentem Izby Przemysłowo-Handlowej w Neubrandenburgu Panem Manfredem Ruprechtem i Panią Petrą Hinze, Prezesem IHK Neubrandenburg. Gościom towarzyszył Bartłomiej Sochański, Konsul Honorowy RFN w Szczecinie.

Czytaj całość…
 
Napisz wniosek, pozyskaj pieniądze!
Wpisał: Jolanta Balicka   
14.08.2008.

Do 18 września przedsiębiorcy mają szanse pozyskać fundusze unijne na rozwój własnej działalności, zakup potrzebnego sprzętu itp. Każdy z Państwa może ubiegać się o dotacje na te inwestycje, jednak do napisania wniosku potrzebna jest odpowiednia wiedza. Z myślą o Państwa interesie 26 sierpnia br. Izba organizuje „Warsztaty pisania wniosków o dotacje na inwestycje”. Podczas kursu dowiedzą się Państwo jak krok po kroku poprawnie wypełnić wniosek. Dodatkowo cenne doradztwo w tym zakresie zapewni Państwu prowadzący Roman Siedlikowski – praktyk. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o kontakt z Aliną Szydłowską, tel. 091 486 07 65 wew. 23, Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

 
Jak wyciągnąć pieniądze z sieci?
Wpisał: Jolanta Balicka   
14.08.2008.
E-mail marketing, marketing bannerowy, niestandardowe formy marketingu reklamowego oraz najnowsze dane o rynku reklamowym w Internecie. Rozwinięcie tych zagadnień oraz wiedzę jak krok po kroku zaistnieć ze swoimi produktami w internecie odnajdą Państwo na szkoleniu „Marketing internetowy w praktyce”, jakie odbędzie się 27 sierpnia br. w Szczecinie. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o kontakt z Aliną Szydłowską, tel. 091 486 07 65 wew. 23, Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
 
Wolontariusze ze Szczecina byli w Gruzji
Wpisał: Jolanta Balicka   
14.08.2008.

Sześcioro studentów z Uniwersytetu Szczecińskiego, wolontariuszy ze Stowarzyszenia Polites, w ramach projektu Wolontariat Europejski wyjechało na początku lipca do Gruzji.

Czytaj całość…
 
Festiwal Indii w Rewalu
Wpisał: Jolanta Balicka   
14.08.2008.

Astrolog posługujący się laptopem, magik w turbanie oraz nieziemskie zapachy unoszące się z dymiącej kuchni - między innymi takie cuda można zobaczyć lub posmakować w trakcie Festiwalu Indii, który dziś rozpoczął się w Rewalu.

Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 19 - 36 z 65